İnsan Kaynakları

Fransız Lape Hastanesi olarak; çalışanlarının iş tatminini ve verimliliğini en üst düzeyde tutarak eğitimli, deneyimli, aidiyet duygusu ve motivasyonu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna önem veren, sonuç odaklı çalışmayı benimsemiş, sürekli öğrenen, gelişen dinamik bir organizasyon oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır.

Seçme/Yerleştirme ve Oryantasyon

Lape olarak seçme yerleştirme sürecinde ana hedefimiz; küresel bakış açısı ve proaktif yaklaşımla kurumun mevcut ve geleceğe yönelik iş gücü ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

Bu ihtiyacı karşılama sürecinde yetkin bir organizasyon oluşturabilmek için adayların, pozisyonun gerektirdiği eğitim, yetkinlik ve teknik kriterlerin yanında; kurumun kuruluş felsefesi, temel değer ve kültürüne sahip olabilmesi, farklı deneyim ve birikimleri bir arada bulundurması hususları dikkate alınır.

Alınan başvurular arasından uygun adaylar görüşmeye davet edilir ve görevin niteliğine göre mülakat sürecinden geçirilir. Bu süreçte başarılı bulunan adaylar oryantasyon eğitimiyle Lape ailesindeki iş hayatlarına adım atarlar.

Oryantasyon programı ile Lape ailesine yeni katılan bireylerin, kurumumuzun tüm departmanları ve çalışacağı departmanla ilgili iş akışları, iş paylaşımları, görev ve sorumluluklar gibi konularda bilgi sahibi olması böylece kuruma hızlı uyumunun sağlanması amaçlanır.

Eğitim ve Gelişim

Kurum verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için, çalışanların eğitim ve gelişimini destekleyecek faaliyetler, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak planlanır ve her seviyede çalışana belirlenen ihtiyaçlara göre kurum içi ya da kurum dışı eğitimler verilir. Bu süreçte sürekli gelişim çerçevesinde kurum içi rotasyon imkanları da değerlendirilerek organizasyonel gelişim sağlanır.

Çalışan Bağlılığını Artırma

Lapenin kurumsal kültürüne uygun, aidiyet duygusu güçlü bir çalışan profili hedeflenmektedir. Bu doğrultuda, Lape ailesinin tüm bireylerinin öneri ve beklentileri dikkate alınarak bağlılığı güçlendirici yaklaşımlar desteklenir.

Birlik ruhunu ve bağlılığı güçlendirecek çeşitli sosyal aktiviteler düzenlenerek, güvenli, sağlıklı, mutlu ve etik değerlerin yaşatıldığı bir iş ortamı oluşturmak amaçlanır.

Fransız Lape Hastanesi’nin sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

  • Secretcv.com üyesiyseniz, İş Fırsatları bölümünden ‘Açık Pozisyonlar’ı seçerek başvuru yapabilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz pozisyonun üzerine tıkladığınızda karşınıza o pozisyona ait detaylı bilgiler gelecektir. Sayfanın alt kısmındaki bölüme “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilginizi girerek Online Başvuru yapabilirsiniz.
  • Daha önce özgeçmişinizi oluşturmadıysanız, Açık Pozisyonlar bölümünden, ‘Üye Olmak İstiyorum’ seçeneği ile sitemize üye olabilir ve özgeçmiş oluşturabilirsiniz.
  • Açık pozisyonlar alanında özgeçmişinize uygun ilan yok ise Genel Başvuru ilanına başvuru yapabilirsiniz.
  • E-posta ve faks yolu ile yapacağınız başvurularınız akıllı tarama sisteminde değerlendirilmez.