Erişkin Psikiyatrisi

Erişkin Psikiyatrisi

Yatarak Tedavi

Birden ortaya çıkan veya geçmişten gelen ruhsal sorunların birbirinden farklı birçok nedeni bulunmaktadır. Tedavi kısmında da bu çoklu nedenlere etki eden bireye özel bir tedavi yöntemi belirlenmeli ve uygulanmalıdır.

Ruhsal problemlerin iyileşmesinin yanında, bu problemlerin tekrar ortaya çıkmasını da engellemek adına erişkin psikiyatrisi bölümümüzde farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Fransız Lape Hastanesi olarak, 18 ve yaş üstü bireylerin ruh sağlığını korumak, yaşadıkları sorunları aşmalarında yardımcı olmak için tanı, tedavi ve problemlerin asıl nedenini araştırma doğrultusunda alanında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Bireylerin ruh sağlığını korumak ve tedavi etmek adına geliştirdiğimiz hasta odaklı yaklaşımımızla, kısa zamanda hastalarımızın ruh ve beden sağlığına kavuşmalarını hedefliyoruz.

Hastalarımıza sunmuş olduğumuz, yataklı servis imkanlarımız ile de sağlıklı yaşam ve başarılı bir iyileşme sürecini destekliyoruz.

Hastanemizin erişkin psikiyatri polikliniğinden hafta içi her gün 08.30 ile 18.45 arası randevu alabilir, acil durumlarda ise randevu almadan başvurabilir veya 7/24 hizmet veren ambulans hizmetimizi kullanabilirsiniz.

ERİŞKİNLERDE GÖRÜLEBİLEN PSİKİYATRİK PROBLEMLER